Artikelen over: My Order
Dit artikel is ook beschikbaar in:

Wanneer ontvang ik mijn tickets?

Zodra u uw bestelling plaatst, begint ons team bij Alex onmiddellijk met het zoeken naar uw tickets.

U kunt de voortgang van uw bestelling volgen via uw klantenaccount in het tabblad "Mijn bestellingen" door hier te klikken. Daarnaast ontvangt u regelmatig e-mailberichten over de status van onze zoektocht.

Zodra er tickets beschikbaar zijn voor aankoop, koopt ons team ze onmiddellijk in en wordt u onmiddellijk op de hoogte gebracht.

U kunt uw tickets dan downloaden via uw klantenaccount of rechtstreeks via de bijlage van de e-mail die u hebt ontvangen.

Enkele belangrijke informatie over uw tickets:

- Papieren ticket: u ontvangt uw tickets per post
- e-ticket: uw tickets worden u per e-mail toegestuurd (controleer voor de zekerheid uw spamfolder) en u kunt ze downloaden. Je kunt ze ook downloaden in je klantenzone waar ze voor je klaarliggen. Je e-tickets kunnen tot 3 dagen voor het evenement aankomen (dit hangt af van de producenten en niet van onze wil).
- mobile ticket: om uw tickets te krijgen, moet u uw e-mail (en spam voor het geval dat) in de gaten houden. Wij sturen je alles wat je nodig hebt om ze te krijgen in de e-mail en alleen in de e-mail. De aankomst van uw mobiele tickets kan tot 3 dagen voor het evenement plaatsvinden (dit hangt af van de producenten en niet van onze wil).

Wat betreft de garantie op het verkrijgen van uw tickets, nodigen wij u uit om het volgende artikel te raadplegen.

Nota Bene:

Houd er rekening mee dat, afhankelijk van de door de organisator gekozen wijze van ticketondersteuning (e-ticket, papieren tickets, mobiele tickets), de levering van tickets langer kan duren dan verwacht. Sommige organisatoren van evenementen doen er zelfs tot 3 dagen voor het evenement over om de tickets te versturen, vooral voor mobiele tickets. Daarom vragen wij u om geduld te hebben. Zodra de tickets beschikbaar zijn, sturen we ze je per e-mail. Vergeet niet je inbox te controleren (ook je spamfolder).

Bijgewerkt op: 22/05/2023